Nasz sklep powstał z pasji do pięknych przedmiotów. Poszukujemy nie tylko w Polsce ale i za granicą nietuzinkowych dekoracji by nie tylko nasze, ale i Wasze domy i mieszkania nabrały wyjątkowego klimatu.

W swojej ofercie stawiamy na znane i sprawdzone marki jak Creative Tops, La Rochere czy PPD Paperproducts Design. Lubimy szkło i porcelanę dlatego chcemy wam przestawić ich piękno i użyteczność. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się formą i designem. Marki które mamy w swojej ofercie co roku wprowadzają nowe kolekcje które zadowolą nawet wybredne gusta. Mamy kilkadziesiąt produktów które z powodzeniem sprawdzają się jako prezenty. Porcelanowa filiżanka czy kubek w ozdobnym pudełku sprawi radość niejednej osobie.

Oferujemy wam szeroki zakres produktów stołowych jak kubki, filiżanki czy talerze, a także artykuły do dekoracji wnętrz w stylu shabby chic, rustykalnym czy vintage. Kochamy otaczać się pięknymi przedmiotami. Naszym mottem nie tylko w pracy zawodowej ale i w życiu prywatnym jest to że "my też lubimy IKEA ale chcemy się wyróżniać!" Niech Wasze domy czy mieszkania będą zatem wyjątkowe dzięki naszym produktom, a każde spotkanie przy kawie czy herbacie będzie czasem radości i relaksu.

Zapraszamy Was do odwiedzania naszego bloga na którym prezentujemy nowości dostępne w naszej ofercie a także przedmioty i miejsca które nas inspirują.

Chętnie odpowiemy na wasze pytania dotyczące naszego asortymentu.

Pozdrawiamy i zapraszamy do świata pięknych przedmiotów

zespół Lovelypassion.pl